زندگی

به نام خدای عزیز

«همت» که از سر واژه «هدف»، «مسوولیت» و «تلاش» مشتق شده است، شروع حرکتی است به کوششِ جمعی از فارغ التحصیلان و دبیران دبیرستان شهید اژه ای اصفهان و مجمع فرهنگی شهید اژه‌ای که قصد دارند آموخته‌ها و تجربیات آموزشی و تربیتی خود در مجموعه‌های سمپاد اصفهان را در اختیار عزیزانی بگذارند که در جستجوی معنای جدیدی برای مدرسه، آموزش و تربیت هستند. تلاش برای تلفیق مفاهیم «آموزش» و «تربیت» در بستر مدرسه که معمولا جدای از هم به آنها نگریسته می‎شود، از جمله اهداف مووسسان دبیرستان همت بوده است.

همت، مدرسه زندگی است و کلاس ما کلاس زندگی، اینجا هم محلی است برای نوشته‌های بچه های مدرسه همت از اتفاقات و حوادث این زندگی و به عبارت دیگه مستندسازی زندگی است.

درباره سید مهدی اخوان

سید مهدی اخوان هستم. در دبیرستان شهید اژه‌ای درس خواندم و لیسانس برق از دانشگاه صنعتی اصفهان گرفتم و فوق لیسانس مدیریت mba از دانشگاه اصفهان. تقریبا از همان سال‌های اول دانشجویی در کنار درس، در مدرسه اژه‌ای و سادات معلم هم بوده‌ام و چند سالی است که در مدرسه همت معلم هستم. در کنار علاقه ام به معلمی، از بچگی عاشق وسایل و ابزارهای مختلف علی الخصوص دیجیتال هستم و به برنامه های کامپیوتری علاقه دارم. لذا در کنار معلمی فعالیت‌های جذاب دیگری هم دارم که احتمالاً آنها را به مرور لو خواهم داد (شاید هم لو بره) این را هم بگم که قرمه سبزی را هم با هیچ غذایی عوض نمیکنم. از اخلاقم هم چیزی فعلاً نمی گویم چون خودتان به مرور آن را هم می‌فهمید.

دیدگاهتان را بنویسید